Witajcie!
Mam na imię Aga. Od kilku lat zajmuję się głównie fotografią ślubną i rodzinną. Działam na terenie województwa łódzkiego, czasem dojeżdżam w inne części Polski, co dla mnie osobiście jest zwykle świetnym pretekstem do zatrzymania się tam na dłużej i złapania oddechu.

Uroczystość pod znakiem miłości to dzień pełen emocji; wszędobylska radość, błogosławieństwo najbliższych, chwile wzruszenia czy wibrujące w powietrzu szczęście na długo zapisują się w pamięci.
Zatrzymać to wszystko w kadrze jest moim zadaniem i spełniam je z ogromnym zaangażowaniem. Dziękuję wszystkim parom, które zaprosiły mnie do uczestnictwa w tak wyjątkowym dla nich dniu. W galerii zdjęć ślubnych odnajdziecie, mam nadzieję, klimat i emocje wtedy nam towarzyszące.


Najmłodsi to bardzo wdzięczni modele, ale kto próbował uwiecznić swoje dzieci, ten wie, że kipiąca energia i nieprzewidywalność wymagają od nas jeszcze większej dozy uwagi, refleksu i ciężkiej pracy. Zapraszam do dziecięcego świata zaczarowanego w moich kadrach.

Wykonuję również zlecenia komercyjne i sesje o tematyce wybranej przez klienta. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

AGA

Using Format